Повернення до праці в Польщі після карантину

Плануєте повернутись до праці в Польщі після карантину?

Можливо, мали намір вперше поїхати, але епідемія порушила ваші плани?

Що можна зробити вже зараз? – читайте далі! 👉

Ви не одні такі! Всіх нас зненацька застали ці зміни, багатьом порушили життєві плани.  Можете собі уявити, які будуть черги на відкриття віз, коли все відновиться і можна буде знову подавати документи?!

Отже, як не опинитись в «хвості» такої черги:

Вже прямо зараз ви можете замовити в компанії ОТТО Work Force запрошення на роботу (це безкоштовно) і отримати його Новою поштою. Також допоможемо вам зібрати повний пакет документів,  які потрібні для відкриття візи (страховка, анкета і т.д). І як тільки візові центри відчиняться – ви будете в числі перших з тих, хто подасть документи у візовий центр!

Ви скажете – але ж ніхто не знає, на скільки тижнів це ще затягнеться…Строки запрошення будуть збігати, і віза буде обрізаною?! – НІ! Є рішення!

✔ По-перше, запрошення зареєструємо з червня (раніше, за нашими даними, не вдасться отримати візу).

✔ По-друге, зробимо вам так зване запрошення «з коридором», яке дозволяє отримати мультивізу з правом перебування 180 днів – але протягом річного проміжку часу. Термін такої візи не спливатиме, поки ви не в’їдете на територію Польщі – матимете на це 5,5 місяців від дати початку візи. При цьому буде збережена повна кількість днів по візі.

Послуги безкоштовні, тільки легальне працевлаштування.

Ліцензія з посередництва у працевлаштуванні за кордоном серії № 35414606 від 18.04.2014.