Правила КАРАНТИНУ у ЗОНІ обсервації!

1. На час проходження карантину постійно знаходитись у місці, вказаному під час прикордонного контролю, не покидати його до закінчення терміну обсервації. Якщо ця ВИМОГА не буде виконана, то Державний повітовий санітарний інспектор на підставі відповідного рішення накладає на особу, яка порушує такий обов’язок, адміністративний штраф розміром до 30 000 PLN.

2. Виконувати рекомендації та вказівки санітарних служб Польщі щодо протидії розповсюдженню хвороби COVID-1. В разі підозри на симптоми захворювання – негайно повідомляти консультанта.

3. Для підтвердження дотримання обсервації робити селфі, що підтверджує перебування у приміщенні і відправляти його через спеціальний додаток у смартфоні – kwarantanna domowa. В разі перевірки поліцією дотримання вами вимог обсервації – на їх вимогу ви маєте підійти до вікна і підтвердити свою присутність, але не виходити з приміщення! За полишення меж приміщення дуже великий штраф!

4. Поважати один одного, дотримуватись загальних правил співжиття та спілкування людей, уникати конфліктних ситуацій, допомагати одне одному.

5. Тільки за наявності важливої причини телефонувати консультанту у Польщі (контактні номери будуть надані під час виїзду) та консультанту в Україні.

6. З розумінням відноситися до працівників, які будуть проводити купівлю продуктів. НЕ ПРОСИТИ їх купити алкоголь, тому що власники житла заборонили його споживати з метою Вашої безпеки.